Turlar

Gezi ve turlar için kokartlı rehber kiralama, yurt içi ve yurtdışı popüler turlar hangisi? Gezilecek görülecek yerler hakkında bilgiler

TUREH rehberlik firması hem yurtiçinde hemde yurtdışında bir çok noktaya günübirlik ve haftasonu turlar organize etmektedir. Turlarda firmamıza bağlı bay ve bayan kokartlı turist rehberleri eşlik etmekte olup, ulaşımlar turizm taşımacılık firmamıza ait minibüsler otobüsler ile gerçekleştirilmektedir.

yurtdışı turlar
Yurtdışı turlar

Avrupa ve Balkanlar Turları

Avrupa’ya ve Balkanlara Türkiye’den turlar en çok tercih edilen turlar arasında yer alır. Her hafta Çarşamba ve Cuma günü çıkışlı turlarımız 5 gün ila 10 günlük proğramlar arasında değişir. Bulgaristan, Sırbistan, Makedonya, Bosna Hersek, Karadağ, Avusturya, Almanya, İtalya gibi ülkeleri bizimle gezebilirsiniz.

Yurtiçi Turlar

Ülkemizde Güneydoğu Anadolu, Doğu Ekspresi İle gezi, Karadeniz Turları, Çanakkale, Pamukkale, Kapadokya, Akdeniz ve Ege bölgesi gezi ve tur proğramları en revaçta olan turlardandır.

TUREH rehberlik ve tur gezi organizasyon kuruluşu olarak başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Mersin ve diğer tüm illerden her gün çıkışlı günübirlik ve daha uzun süreli turlar organize ediyoruz.

Efes tur rehberi

Güvenilir tur firması

TUREH bir rehberlik organizasyonu olarak ilk başlarda işe başlamasına karşın, sektörde tur organizasyonu yapan firmalar açısından büyük bir eksiklik görülmesi nedeniyle bir seyehat tur acentası organizasyon firması olarakta yapılanmasını tamamlamıştır.

Ayrıca kendi yolcu taşıma firmamızı kurarak, tüm gezi severleri kendi araçlarımız ile güvenli bir şekilde yurtiçi turlar ve yurtdışı geziler esnasında taşıyoruz.

turizm taşımacılık firması
Rehberli turizm taşımacılık firması

Web sitemizin sağ tarafında bulunan turlar bölümünden güncel ve yaklaşan tur fırsatlarını ve kampanyalarını takip edebilir, ve online rezervasyon yapabilirsiniz.

Turlarımızda yaşadığınız olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bize online forum doldurarak iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir