Uzman ve geniş sayıda bir turist rehberi ekine sahip tur gezi seyehat tatil aktivite organizasyon firması olarak, gemi balayı kayak kültür inanç turları, mavi yolculuk gezileri gibi bir çok turları en uygun herşey dahil fiyatlara organize ediyoruz. Oturduğunuz yerden online olarak tüm turlarımıza rezervasyon yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteriyoruz, tüm resmi kurumlar, firmalar, dernekler, sivil toplum örgütleri ile işbirliği içinde çalışıp, en uygun fiyat garantisiyle günübirlik turlardan kültür turlarına, otel rezervasyonlarından araç kiralama ve transfer işlemlerine kadar her alanda sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

yurtdışı turlarıYurtdışı Turları

Yurtdışı ülkelerine 2 gün 3 gece, 4 gün 5 gece ve 6 gün 7 gece turlarımız oldukça popüler turlar arasındadır. Bu turlara uçak bileti, konaklama, yeme içme, giriş ücretleri, vergiler, vize ücreti her şey dahil 100 TL'den başlayan fiyatlara katılabilirsiniz. Yurtdışı turlarımızda en çok tercih edilen ülkeler arasında İtalya, Gürcistan, Ukrayna, Yunan Adaları, Dubai, Maldivler, İspanya, İtalya, İskandinav ülkeleri bulunmaktadır.

tur gezi taşımaKıbrıs Turları

Gazinoları, kumarhaneleri, dünya standartlarında eğlenme mekanları, 5 yıldızlı otelleri ile herkesi cezbeden yavru vatana İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon, Kayseri, Antalya, Adana, Gaziantep şehirlerinden her Cuma akşamı kalkışlı ve Pazar gecesi dönüşlü turlarımıza katılabilir eğlenceli bir haftasonu geçirerek geri dönebilirsiniz. Uçak bileti, herşey dahil otel paket tur ücretlerini görmek için tıklayınız.

gemi turlarıGemi Turları

Vizesiz olarak Akdeniz, Karayipler, Baltık, Fiyortlar, Adriyatik Denizi, Kıbrıs, Mısır, Ege Yunan Adaları gibi dünyanın en iyi gemiyle gezi rotalarında günübirlik, yada daha uzun süreli ucuz ekonomik bir tura ne dersiniz? İçerisinde gazinolardan, lüks restaurantlara, yüzme havuzlarından, barlara ve eğlence mekanlarına kadar herşey var bu gemilerde. İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Bodrum, Kuşadası limanlarından hergün çıkış.