Türkiye'nin dört tarafındaki popüler tarihi ve turistik yerlerde kendi dillerinde uzman geniş bir kokartlı tursit rehberi yelpazesine sahibiz. Yurtiçi ve yurtdışı turlarınızda gezi organizasyonlarınız için bizden rehber kiralayabilir, sorunsuz ve kaliteli şekilde aktivitelerinizi tamamlayabilirsiniz. Turizm tarih coğrafya dil ve diğer konularda çok zengin bir bilgi birikimize sahip turisti rehberi arkadaşlarımız sizlerle güzel bir gün geçirmek için kendi bölgelerinde 7 gün 24 saat hazırdır.

 • kapadokya rehber

  Kapadokya Rehberleri

  Kapadokya'da Çince, İngilizce, Arapça, Almanca, Hollandaca, Fransızca, İtalyanca, Japonca, İspanyolca, Hintçe, Korece dilleri başta olmak üzere dünyadaki tüm dilleri konuşabilen toplam 30 rehber arkadaşımızla yurtdışı tur operatörlerine, turizm firmalarına, derneklere kurumlara, ve bireysel gruplara hizmet veriyoruz.

  Rezervasyon Devamı

 • pamukkale rehber

  Pamukkale Turist Rehberleri

  Kapadokya'dan sonra ülkemizin en çok ziyaretçi akınına uğrayan yer olan Pamukkale'de yine Nevşehirde olduğu gibi tüm diller rehberlik hizmeti verme olanağımız mevcut olup, bölgede 12 rehber arkadaşımız bulunmaktadır. Pamukkale'de ayrıca Çardak Havalimanı'ndan Pamukkale ve Denizli merkeze toplu ulaşım shuttle hizmeti veriyoruz.

  Rezervasyon Devamı

 • efes antik kenti rehberi

  Efes Turları Rehberi

  Ziyaretçilerinin çoğunluluğunu Kruvaziyer gemi turları ile gelen turistlerin oluşturduğu Efes Antik Kenti, Meryemana ve Selçuk Şirince bölgelerinde de dünyanın her tarafından gelen turistler olması nedeni ile İngilizce, Çince, Korece, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Rusça başta olmak üzere tüm dillerde hizmetimiz mevcuttur.

  Rezervasyon Devamı

 • çanakkale şehitlik

  Çanakkale Şehitlik Rehberleri

  1. dünya savaşının yapıldığı yer olması ile çoğunluğunu Türk ziyaretçilerin oluşturduğu şehitlikler bölgesini Avustralyalılar ve Yeni Zellanda vatandaşları olan Anzak'larda ziyaret etmektedir. Bölgede 5 erkek, 7 bayan rehber arkadaşımız hizmet vermek için hazırdır. Almanca Rusça Arapça İngilizce İspanyolca İtalyanca dilleri mevcuttur.

  Rezervasyon Devamı

 • nemrut dağı rehberi

  Nemrut Dağı Rehberi

  Gizemi hala çözülemeyen antik mezarlar, anıtsal mimari heykellerin bulunduğu muhteşem Adıyaman Nemrut Dağı turlarınız için 2 bayan 4 erkek tur rehberi arkadaşımız bölgede hizmet vermektedir. Arapça Rusça İngilizce Almanca Çince İtalyanca Fransızca en çok bölgede talep edilen diller arasında bulunmaktadır.

  Rezervasyon Devamı

 • Göbeklitepe rehberi

  Urfa Göbeklitepe Rehberi

  Son yapılan kazılarda elde edilen yapıtlarla ve tarihi kalıntılara insanlık ve dinler tarihini sil baştan değiştiren Göbeklitepe Şanlıurfa bölgesinde 13 rehber arkadaşımız görev yapmaktadır. Hergeçen gün yabancı turistlerin artarak ilgi göstermeye başladığı bölgede en çok Çince İngilizce Almanca Rusça Arapça gezi rehberi talep edilmektedir.

  Rezervasyon Devamı

 • abant yedigöller rehberi

  Abant Yedigöller Rehberleri

  Özellikle İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova, Sakarya, Ankara, Zonguldak, Konya illerinden günübirlik ve haftasonu turları ile gelen tatilcilerin ve turistlerin yoğun ilgi odağı olan Bolu ilinin bu güzel bölgesinde 7 profesyonel turist rehberi arkadaşımızla sizlere kaliteli bir gezi tur hizmeti sunmak için varız.

  Rezervasyon Devamı

 • safranbolu rehberi

  Safranbolu Turist Rehberi

  İngilizce Çince Arapça Rusça Almanca Fransızca İtalyan dillerinde hizmet veren 4 profesyonel turist rehberi arkadaşımız ile bu otantik şehirde gezi ve tatiliniz bir başka olacaktır. Ayrıca Safranboluda sahip olduğumuz butik otelimizde ve yöresel yemekler restaurantımızda en ucuz fiyata kaliteli bir konaklama hizmeti de veriyoruz.

  Rezervasyon Devamı

 • salda gölü rehberi

  Salda Gölü Turist Rehberi

  Salda Gölüne turlar çoğunlukla Antalya ( Alanya Side Kemer Belek Manavgat ) tatil beldelerinden ve Ankara, İstanbul, İzmir bölgelerinden düzenlenmektedir. Salda Gölüne yaptığımız haftasonu 2 gün ve hafta içi günübirlik tur proğramlarımıza katılarak kendinizi Maldivlere gitmiş kadar hissetmenizi sağlayabilirsiniz.

  Rezervasyon Devamı

paket tur rehberiYurtdışı Rehberlik Hizmetleri Turist Rehberleri

Başta Avrupa, Balkanlar, Adriyatik, İskandinav Ülkeleri, Ortadoğu, Uzakdoğu, Afrika, Amerika gibi ülkelerde gezi tur tatil aktiviteleriniz boyunca size veya grubunuza eşlik edecek, o ülkenin dilini kurallarını kültürünü çok iyi bilen uzman rehber arkadaşlarımızı ister günlük isterseniz daha uzun süre kiralayarak seyahatinizin sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

rehber kiralamaAntalya Turist Rehberleri

Antalya Likya'lılar, Romalılar, Selçuklular gibi bir çok asırlık medeniyetlere ev sahipliği yapmasından dolayı, tarihi eserler bakımından ülkemizin en zengin illleri arasında bir numaradadır diyebiliriz. Ayrıca deniz kum güneş turizmi için bölgeye her yıl 15 milyon üzerinde yabancı turist gelmektedir. Antalya'da her dilde rehberlik hizmeti verebildiğimiz ender şehirlerden birisidir. Bölge'de 100 adet turist rehberi takım arkadaşımız görev yapmaktadır. Termessos, Perge, Aspendos, Demre Myra Kekova, Patara Bölgesi, Likya Yolu, Köprülü Kanyon Selge Antik kenti gibi bölgedeki eşsiz tarihi mekanlara hergün turlarımız bulunmaktadır.

turist-rehberiEge Bölgesi Turist Rehberleri

Fethiye'den Ayvalık hatta Çanakkale'ye kadar uzanan Ege Bölgesi'ndeki önemli turizm ve tatil beldelerinde profesyonel kokartlı rehberlerimiz ve otobüs minibüs binek araç filomuzla sizlere hizmet vermeyi bekiyoruz. Bodrum, Marmaris, Datça, Dalyan, Akyaka, Köyceğiz, Sarıgerme, Didim, Altınkum, Milet, Priene, Aydın, Muğla ve diğer şehirlerde başta Almanca İngilizce Türkçe Arapça Rusça Fransızca İtalyan dilleri başta olmak üzere tüm dillerde tercümanlık rehberlik hizmetleri verilmektedir.

Side turist rehberiKaradeniz Bölgesi Turist Rehberleri

Yüksek yemyeşil oksijen dolu yaylaları ile meşhur Karadeniz Bölgesi'nde özellikle dağcılık doğa sporları trekking rafting kamp vs alanında kendilerini yetiştirmiş uzman kokartlı rehber arkadaşlarımızda sizlere bölgenin en güzel yerlerini gezdirmek için bekliyoruz. Sümela Manastırı, Fırtına Vadisi, Uuzngöl, Aybastı Yaylası, Rize, Giresun, Trabzon, Ordu, Samsun, Gümüşhane, Bayburt, Artvin bölgelerinizdeki tüm gezi tur aktivitelerinizde yanınızdayız. Rehberlik tercümanlık hizmetlerimiz yanısıra turizm taşımacılık departmanımıza bağlı otobüsler, minibğsler ile ulaşım hizmetleride sunuyoruz.

kokartlı turist rehberleriHangi Dillerde Rehberlik Hizmeti Veriyoruz?

En çok talep edilen diller ; İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Farsça, Hollanda, Lehçe, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Hintçe, Japonca, Korece, Kazakça, Belarusça, Filipince, Slovakça, Slovence dillerinde kokartlı rehberlerimiz ile hem yurtiçi hemde yurtdışında gezi seyehat rehberliği ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Rehberlik ve Tercümanlık Hizmeti Alabileceğiniz Diğer Diller

Bunların yanısıra Endonezce, Bulgarca, Yunanca, İbranice, Çekçe, Danca, Fince, Felemenkçe, Hırvatça, Norveççe, İsveççe, Macarca, Romence, Ukraynaca, Estonyaca, Litvanyaca, Sırpça, Ermenice, Gürcüce, Özbekçe, İskandinav dilleri başta olmak üzere tüm dünya dillerinde hizmet veriyoruz.

Fiyatlar Turlar Rehber Kiralama Ören Yerleri Kokartlı Rehber İş İlanları Fotoğraflar Rehber Arayanlar İletişim