Sahtekar Turist Rehberleri - Rehber Şikayetleri...

Bu bölümde rehberlik mesleği adabına ve esnaflık kurallarına uymayan, turizm acentalarını ve müşterileri mağdur eden, parasını alıp tur günü telefonunu kapatan, müşteriyi azarlayan, kendisini kral gibi gören, meslekte ve turizm söktöründeki çürük elmaları ifşa ederek diğer insanlarında bunlardan haberdar olmasını sağlamak ve onlarında zarar görmesini engellemektir.

Turist rehberliği mesleğine yakışmayan hal ve hareketlerde bulunan sizi mağdur eden bir rehber tecrübeniz olduysa, buradan bize yaşadığınız hikayeyi anlatan bir yazı gönderin yayınlayalım.

ŞİKAYET ALMIŞ TURİST REHBERLERİ - ŞİKAYET KONUSU VE DETAYLARI

- Mehmet Ürgüplü ve Vespera Travel İzmir'e dikkat dolandırıcılar : Hollanda merkezli faaliyet gösteren firmamız, İzmir Karşıyaka'da faaliyet gösteren VESPERA TRAVEL ve ortağı MEHMET ÜRGÜPLÜ ile 2010 yılında internet üzerinden tanıştık, ilk başlarda güzel işler yaptılar, gönderdiğimiz kruvaziyer yolcularının turlarını ve otel yolcularının havalimanı ulaşımlarını iyi bir şekilde sağladılar, lakin 2017 Eylül ayından itibaren kendilerine ulaşamıyoruz. Telefonlarını kapatmışlar ve artık maillere de cevap vermiyorlar, yapmış olduğumuz kapora ödemeler ( yaklaşık 850 TL ) ile dolandırılmış olduk. MEHMET ÜRGÜPLÜ adına dikkat edin sizde para kaybetmeyin !

Yazan : LAUREN REIZEN BV - Kaan Uysal - Amsterdam / Hollanda

Uyarı : Burada yayınlanan şikayetler ve detaylarından yazıyı gönderen yani şikayetçi sorumludur. Şikayet edilen rehberin cevabını burada yayınlamayı taahhüt ediyoruz.

Şikayet göndermek için tıklayınız     -    Sahtekar Acentalar İçin Tıklayınız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turist, tur ve gezi rehberliği hizmetleri verdiğimiz iller :  Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya • Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Kapadokya Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Adapazarı İzmit İçel Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Usak Van Yalova Yozgat Zonguldak