Rehberler

TUREH rehberlik tur organizasyon firmasında bulunan rehberler listesi, rehberlerin ad ve soyadları, bildikleri yabancı diller hakkında bilgiler.

Yurtdışı turlar
Yurtdışı turlar rehberi

Saffet Sözen

İngiltere doğumluyum, 52 yaşındayım. Eğitimi İngiltere’de tamamladım. Bir çok turizm ve tur operatörlerinde dünyanın çeşitli ülkelerinde çalıştım. 10 yıldır TUREH bünyesinde rehberlik yapıyorum. Aynı zamanda kuru ortağım. İstanbul’da ikamet eder ve İstanbul çıkışlı tüm turların en çok aranan rehberleri arasındadır.

Zeliha Kaçkın

Hollanda doğumlu olan rehberimiz, İngilizce, Fransızca, Türkçe ve Hollandaca dillerinde rehberlik yapmaktadır. Organizasyonumuzda kurucu ortaktır. Kuşadası – İzmir bölgelerinden sorumludur.

Murat Soydan

Rusya’da doğup büyüyen Murat, Rusça ve İngilizce dillerinde Turizm Bakanlığından kokarta sahiptir. Aynı zamanda Rusya’da kokartlı rehber ve tercüman ünvanına sahip arkadaşımızdır. Antalya Bölgesinde rehberlik yapar. Antalya çıkışlı Kapadokya, Pamukkale turlarının en gözde rehberleri arasındadır.

Asım Eryaman

İtalya’da yüksek lisans ve doktora yapan Asım, 20 yıldır rehberlik hizmetine TUREH bünyesinde devam ediyor. Freelance tercümanlıkta yapan Asım İstanbul’da ikamet eder. Hem İtalyaya Türk turist götüren acentalara, hemde İtalya’dan Türkiye’ye turist getiren lokal turizm firmalarına hizmet veriyor.

Ayten Zorlu

Eşi Çinli olan rehber arkadaşımız aynı zamanda firmamızın ortağıdır. Çince ve İngilizce dillerinde kokarta sahip rehber arkadaşımız özellikle bayan rehber tercih eden gruplar ve ailelerin en öncelikli tercihidir.

side turist rehberleri
side turist rehberleri

Abdurrahman Ergani

Uzun yıllar Suudi Arabistan ve Mısır da yaşadı ve çalıştır. İyi derecede Arapça ve İngilizce bilen rehber arkadaşımız son 10 yıldır bünyemizde rehberlik ve tercümanlık yapıyor. İstanbul ve Antalya bölgelerinde yaşayan rehber arkadaşımız, sık sık Türk iş adamlarının Arap Ülkeleri gezisine de katılıyor.