Bir seyehat turizm acentesi sahibisiniz ve organize edeceğiniz yurtiçi veya yurtdışı turu için kokartlı profesyonel tur gezi rehberine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Okullar üniversiteler dernekler resmi kurumlar belediyeler ; yakın zaman Karadeniz, Çanakkale Şehitlik, Abant Yedigöller, Güneydoğu, Ege, Efes Antik Kenti, Pamukkale, Kapadokya, Şanlıurfa Göbeklitepe, Adıyaman Nemrut dağı gibi ülkemizin önemli turistik noktalarına, yada çevre yakın yerlerde gezilecek grülecek yerlere gezi yapmayı mı planlıyorsunuz? Kafilenize veya grubunuza özel profesyonel kokartlı turist rehberi kiralama işini bizden en ekonomik hesaplı fiyata yapabilirsiniz, rehberlerimize ait turizm taşımacılık firmasından en kaliteli konforlu otobüsleri en ucuz fiyata şöförlü rehberli olarak kiralayabilirsiniz.

rehber kiralamaPaket Tur Rehberi Kiralama

Tur operatörleri, seyehat turizm firmaları, özel şirketler, kurumlar, dernekler ve özel gruplar. Yurtiçinde yurtdışında Kıbrıs, Uzakdoğu, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ülkeleri gibi yerlerde planladığınız paket turlarınız için İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca, Çince, İspanyolca, Japonca ve diğer dillerde rehber kiralama hizmeti sunuyoruz. Tur başlangıç tarihinden en az 1 gün önceden talepte bulunmanız size istediğiniz yerde rehber ayarlayabilmemiz için yerlidir.

doğa sporları rehberiDoğa Sporları Rehberi Kiralama

Gerçekleştirmeyi planladığınız rafting, doğa yürüyüşü, trekking, dalış, kanyon geçişi, zirve veya tırmanışı, dağcılık, mağaracılık gibi doğa, sürek avı, kamp, deniz kanosu, şörf vs gibi doğa sporları aktiviteleri ve etkinlikleri için her biri kendi branşında uzman, ilk yardım ve doğayla mücadele eğitimi almış uzman rehber arkadaşlarımızı kiralayabilirsiniz.

hac umre rehberiHac Umre Rehberi Kiralama

Suudi Arabistan Mekke Medine şehirleri hac ve umre turlarınız, ayrıca Kudüs Filistin kutsal topraklara yapacağınız gezi proğramlarınız için ekimiz içerisinde bulunan ana dili gibi Arapça / Türkçe dilleriniz konuşan, dini, fıkhi ve siyer tarihi konularına hakim, hac ve umre dini kurallarını çok iyi bilen uzman rehber arkadaşlarımızı görevlendirerek, tüm grup ve kafilenizin unutulmaz dopdolu bir ziyaret gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

otel rehberiOtel Rehberi Kiralama

Turizm firmaları, incoming yapan tur operatörleri ve seyehat acentaları, artık bünyenizde rehber istihdam etmenize gerek yok! Kuşadası, Marmaris, Antalya, Alanya, Side, Kemer, Bodrum, Belek, Manavgat, Fethiye, Didim, Dalyan, Sarıgerme, İstanbul, Kapadokya, Çeşme, Altınkum, Mersin gibi tatil beldelerinde tüm dillerde rehber arkadaşlarımız mevcut olup, bu rehberleri firmanızın adına istediğiniz saatte ve istediniz otelde, yada tatil köyünde info, uçak bileti, tur satışı veya herhangi bir sorun çözüm işlemleri için görevlendirme yapabilirsiniz. Bu tarz görevlendirme rehberin sadece saatlik ücreti ödenir.