Oteller

En Ucuz Oteller Nasıl Bulunur? Ekonomik Fiyata Kalacak Yerler Bulma Teknikleri!

Turist rehberleri olarak otelleri en çok kullanana meslek grupları arasındayız. Her gün gezilerimize katılan binlerce tatilci için konaklama ve kalacak yerler ayarlıyoruz. Bu yüzden hangi otel fiyatı ne kadar? En ucuza nerede kalınır bunları en iyi bizler biliyoruz.

ucuz oteller
ucuz oteller

Bunun yanısıra otel sahipleri ile özel diyaloglarımız ve bağlantılarımız nedeni ile çok özel indirimlerimiz mevcuttur. Bu sadece bizimle turlara katılan seyehat severlere akşamları kalacak en uygun ve en güzel oteli ayarlıyoruz.

Karadeniz Otelleri

Ayder Yaylası, Çamlıhemşin, Uzungöl, Fırtına Deresi gibi Karadeniz Bölgesi‘nin en güzel gezilecek görülecek yerlerine yaptığımız 1 haftalık geziler boyunca, doğada otantik ortamda ahşaptan inşa edilmiş güzel otellerde kalıyoruz. Bun yanısıra evlerini ev pansiyonculuğuna açmış Karadenizli ailelerin evlerine misafir oluyoruz.

Akdeniz Otelleri

Alanya, Belek, Side, Manavgat, Fethiye, Kuşadası, Marmaris ve Çeşmeye kadar uzanan sahil kısmında yaptığımız turlarda ve gezilerde, kendi butik otellerimizde kalıyoruz. Bunun yanısıra kalabalık gruplar olduğunda bölgede ortaklık yaptığımız 5 yıldızlı tatil köylerinde % 50 indirimli fiyatlar ile konaklıyoruz.

Kapadokya Otelleri

Kapadokya’da 10 yıl önce kendi rehber arkadaşlarımız ile aldığımız yeraltı ve mağara otellerimizde otantik bir ortamda konaklama sağlıyoruz. Buradaki butik otellerimiz Kapadokya’nın mistik ve otantik dokusuna uygun bir şekilde inşa edilmiştir.

Kapadokya otelleri
Kapadokya otelleri

Ege Otelleri

Efes, Bergama, Priene, Miletos, Sardis gibi doğal ve tarihi güzellikleri keşfetmek için en güzel tur proğramlarını hazırlayan TUREH turizm, katılımcıların konaklamasını yine Ege’nin en şık tatil beldelerinde bulunan butik otellerimizde ve tatil köylerimizde sağlıyoruz. Günlük konaklama ücretleri kişi başı 10 TL’yi geçmeyen kalacak yer imkanlarımız ile bizimle Ege Bölgesini gezenlere ekonomik bir şekilde gezme ve tatil yapma imkanı sunuyoruz.