Manavgat İş İlanları Turist Tur Rehberi Arayanlar Acentalar

Manavgat iş ilanları kokartlı turist tur gezi rehberi arayan acentalar, turizm firmaları. Manavgat İngilizce Arapça Rusça Almanca rehber aranıyor ilanları başvuru.

manavgat şelalesi

Türkiye’nin Venediği olarak bilinen Manavgat çevre bölgelerde tatil yapan turistlerin günübirlik turlar ile ziyaret ettiği harika bir tatil kasabasıdır. Turist akını bu denli yoğun olan ilçede yabancı dil bilen eleman ve turist rehberi arayan işletmelerin sayısı oldukça fazladır. Hatta Manavgat bölgesinde gazete ve internette yer alan eleman aranıyor ilanlarının % 90’ı İlngilizce, Almanca, Rusça bilen eleman / rehber şeklinde başlar.

Manavgat Çevresinde İhtiyaç Duyulan Yabancı Diller Hangileridir?

Manavgat’da en çok konuşulan diller önceleri Almanca ve İngilizce idi. Ama son yıllarda Rus turistlerin bölgeyi iyi bir tatil cenneti olarak benimsemesi nedeniyle, bölgede en çok itihyaç duyulan elemanlar Rusça bilen bay ve bayan rehberlerdir. Özellikle oteller, spa merkezleri, hediyelik eşya dükkanları, emlak firmaları, transfer şirketleri vs hep rusça bilen eleman arıyor. Tabi buna ilaveten Almanca, Hollandaca, Fransızca, İngilizce bilen personel alımıda yapılmaktadır.

oymapınar barajı

Manavgat Çevresinde Popüler Rehberli Turlar Hangileridir?

Manavgat günübirlik turlar bakımından oldukça zengindir. İlçe içerisinden geçen Manavgat Irmağı üzerinde yapılan tekne turları Manavgat’a gelen her turistin mutlaka yapmadan dönmeyeceği bir etkinlik durumundadır. Bun yanısıra ilçe merkezinde bulunan Manavgat Şelalesi Antalya Bölgesi’nde gezilecek görülecek yerler arasında hep ilk 10 sırayı almış durumdadı. İlçeye 15 km uzaklıktaki Oymapınar Barajı görkemli manzarası ile 4×4 araçlar ile Toros Dağlarına safari turlarına katılan tatilcileri büyülüyor.

Manavgat’ta Turist Rehberi Olarak Çalışanlardan Yorumlar Öneriler ve Tavsiyeler

Bir Hollandaca rehber olarak OAD REİZEN bölge rehberi olarak Manavgatta tam sene çalıştım. Öncelikle bölgede harika oteller var. Oteller o kadar kaliteliki acaba hangisinde kalsam diye seçim yapmakta zorlanırsınız. Ayrıca Akdeniz ve Ege’nin değişik turizm şehirlerinde çalışmış bir turizm ve tur rehberi olarak diyebilirimki Manavgat’a gelen turistler, diğer bölgelere gelenlere oranlara daha elit bir tabakadan oluşuyor. Buda sizin gelir ve kazancınızı otomatik olarak etkiliyor.

Manavgat Irmağı

Manavgat Turist Rehberi İş İlanları Başvuru Nasıl Yapılır?

Manavgat’da hem TUREH rehberlik firmasında hemde diğer işletmelerde ve seyehat acentalarında rehberlik , enformasyon memurluğu vs pozisyonunda çalışmak için başvurunuzu online web sitemizden yapabilirsiniz.
Bunun yanısıra Manavgat ve çevresinde firmaların, otellerin ücretsiz iş eleman ilanları yayınladıkları ” turizm iş ilanları sitesinde “ online olarak başvuru yapabilir hatta kendi iş arıyorum ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Ayrıca Side bölgesi iş ilanları adlı makalemizi okumak için tıklayınız.

Manavgat iş ilanları videosu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir