Gezi Tur Rehberliği Hizmetleri, Kokartlı Rehber Kiralama!

İngilizce, Arapça, Rusça, Almanca, Çince ve diğer diller tur gezi rehberliği hizmetleri, kokartlı rehber kiralama fiyatları ne kadar? Nasıl rehber olunur?

turist rehberliği gezi

Acenteler, dernekler, konsolosluklar, ihracat ve ithalat firmaları, üniversiteler, okullar…Yurt dışından gelen konuklarınızı gezdirmek veya kendi çevrenizle birlikte ülkemizin doğal güzelliklerini gezip görebileceğiniz bir tur mu organize etmek istiyorsunuz ? Misafirlerinizi istediğiniz dilde profesyonel kokartlı rehberler eşliğinde istedikleri yerleri gezdiriyoruz ve kendi dillerinde bilgilendiriyoruz. İster ülkemizde olsun ister yurtdışında başka bir ülkede olsun, bir yeri gezerken rehbersiz gezmek sizi hep bir şeylerden eksik bırakacaktır.

Hangi dillerde tur gezi rehberlik hizmeti veriyoruz?

tur gezi rehberi

Turlarınız boyunca size hizmet verecek turist rehberi arkadaşlarımız Turizm Bakanlığı tarafından verilmiş olan turist rehberi unvanı almış kokartlı resmi tanıtım elçileridir. Başta İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, İbranice, Japonca, Hollandaca, Yunanca dillerinde olmak üzere hemen hemen dünyada konuşulan tüm dillerde profesyonel rehberlik ve tercümanlık hizmetleri sunuyoruz.

Günlük tam gün rehberlik ücreti ne kadar kaç tl?

Paket tur, günlük turlar, Anadolu turları vs gibi gezi seyehat proğramlarınız için bizden başta Türkçe, İngilizce, Avrupa, Uzak Doğu, Orta Doğu ve diğer dünya dillerinde kokartlı resmi turist rehberi kiralayabilirsiniz. Güncel taban fiyatları görüntülemek için ” Kokartlı Rehber Ücretleri ” sayfamıza tıklayınız.

turist rehberi

Turist rehberi kiralama / ayarlama nasıl yapılıyor?

Pamukkale, Çanakkale şehitlikler, Kapadokya, Antalya, Efes Harabeleri, Ankara, İstanbul, Trabzon, Bergama, Konya, Nevşehir, Kayseri, Bodrum, Marmaris, Mardin, Şanlıurfa vs gibi tur gezi ve seyehat aktivitelerinin yoğun olduğu illerde, ören yerlerindeki rehber ihtiyaçlarınızı bize en az 1 gün önceden bildirmeniz durumunda ayarlama yapabilirsiniz.

Turist rehberlerinin sağladığı diğer hizmetler nelerdir?

Turizm firmalarında veya freelance çalışan turist rehberleri iyi derece Türkçe ve hedef dili veya dilleri çok iyi bildiğinden tercüme, çeviri ve tercümanlık hizmetlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar. Yazılı belge evrak tercüme çeviri işleriniz için size en yakın yeminli tercüme büroları listesini buradan bulabilirsiniz.

Otel rezervasyonu, ucuz kalacak yer ayarlama hizmetleri

Her gün değişik yerlerde turistik bölgelerde gezen ve konaklayan turist rehberleri olarak en iyi ve en ucuz otel nerede ancak biz biliriz. Bizimle geziye katılacak sehayatseverlere gezi tur bölgelerinde kalacakları en iyi otelleri en ucuz fiyatlara ayarlıyoruz.

Otobüs, minibüs, şöförlü araç kiralama

Türkiye’nin en iyi rehberlik ve tur gezi aktiviteleri organizasyon firması olarak, bünyemizde en yeni modellerde otobüsler, minibüsler bulunduruyor ve müşterilerimizin oteller havaalanı gezi tur bölgeleri alannda tüm ulaşımlarını en ekonomik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Araç fiomuzda Mercedes, Man, Temsa, Setra, Volkswagen markalarının en son model otobüsleri ve minibüsleri bulunmaktadır. Detayli bilgi için turizm taşımacılık şirketi kuruluşumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir