Fiyatlar

Kokartlı turist rehberi kiralama fiyatları ne kadar? İngilizce, Almanca, Arapça bilen bayan ve erkek rehberler günübirlik tur ücretleri taban fiyatı…

Yurtdışı turlar için rehber kiralama ne kadar? :

Yurtdışına yapacağınız geziler, turlar, katılacağınız fuarlar ve iş gezileri için firmamızdan uzman rehber ve yeminli tercüman kiralayabilirsiniz. TUREH rehberlik hizmetleri şirketinde yurtdışında görevlendirilen rehberler, hali hazırda o ülkede yaşayan, o ülkenin vatandaşı ve aynı zamanda Türk Vatandaşı olan çalışanlarımızdır.

Bu sayede klasik Türk firmalarının yaptığı gibi, rehberin veya tercümanın Türkiye’den vize, uçak bileti, konaklama vs masrafları ile uğraşmazsınız.

Yurtdışında günübirlik rehber kiralama ücreti sadece 100 TL’dir.

750
yurtdışı bayan kiralama
Yurtdışında bayan rehber kiralama hizmetleri

Yurtiçi Turlar İçin Profesyonel Rehber Kiralama Hizmetleri ;

Çanakkale şehitlik, Kapadokya, Likya Yolu, Karadeniz Turları, Bursa Uludağ, Davraz, Antalya Bölgesi, Efes Antik Kenti, Bergama, Ege ve Akdeniz bölgeleri gibi ülkemizde gezilecek görülecek yerlerin çok olduğu ve ören yerleri bulunan yerlede grup taşıyan araçların kokartlı rehber bulundurma zorunluluğu vardır.

Ülkemizin gezilecek görülecek yerlerindeki tüm ören yerleri ve tarihi mekanlarda grubunuza özel rehber kiralama ücretleri sadece 70 TL’dir.

Efes turist rehberi kiralama
Efes antik kenti rehber kiralama

Nasıl Rehber Kiralayabilirim?

Bize en az 1 gün önceden tur proğramınızı ve hangi dilde rehber istediğinizin talebini iletmeniz durumunda, talep ettiğiniz buluşma saatinde ve buluşma noktasında rehberiniz hazır olacaktır.

Ödemeler nasıl yapılıyor?

Tur sonunda ödemenizi rehber arkadaşımıza elden nakit yada online ödeme sayfamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Rehberin yeme içme ve konaklama giderini kim karşılıyor?

Kokartlı rehberlerimizin turlar esnasında rehberi kiralayan, kesinlikle rehberlerin yeme içme, konaklama giderlerinden mesul değildir. Rehber arkadaşlarımız tüm ihtiyaçlarını kendileri çözüm üretmektedirler.

Rehberlerin tecrübe seviyesi nedir?

Profesyonel kokartlı turist rehberlerinin Turizm Bakanlığı’ndan kokart sahibi olması zaten tecrübeli olduklarını gösteriyor. Buna ilaveten TUREH bünyesine katılan rehber arkadaşlarımız sektörde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Ayrıca konuştukları dilin ülkesinde eğitim görmüş ve uzun yıllar yaşamış kişilerdir. Bunun yanısıra aynı zamanda o ülkenin vatandaşı durumundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir