Çanakkale Turist Rehberi Kiralama, Kokartlı Gezi Tur Rehberliği Ücreti

Çanakkale turist rehberi kiralama, kokartlı gezi tur rehberliği hizmetleri, günübirlik özel paket turlar, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça ve diğer dilleri bilen konuşan profesyonel rehberler.

çanakkale şehitlik

Çanakkale’nın en iyi, işinde uzman profesyel kokartlı turist rehberleri ekibi olarak, Çanakkale içi, merkez ve çevresindeki özel ve grup gezilerinizde size eşlik etmeye, Aynalı Çarşı, Şehirlikler, Truva Harabeleri, Anzak Koyu vs gibi gezilecek görülecek en güzel tarihi doğal yerleri size detaylı ve unutamayacağınız bir şekilde gezdirmek için hazırız.

Çanakkale’de gezilecek görülecek en iyi güzel yerler tavsiye

Çanakkale ve çevresindeki tüm tarihi ve doğal yerleri gezebilmek için en az 3 gün ayırmanızı tavsiye ediyoruz. Çanakkale şehir merkezinde uzak olmayan gezilecek ve görülecek yerleri şöyle sıralayabiliriz.

çanakkale resimleri

Çanakkale Aynalı Çarşı: Çanakkale savaşlarında bir halk türküsüne de konu olan ünlü çarşının 1889 yılında II. Abdülhamid’in padişahlığı sırasında, Çanakkale’nin önde gelen Yahudi ailelerinden biri tarafından yaptırıldığı bilinmektedir. Doğrulanamayan bir iddia ise çok daha önceleri yapıldığıdır. Evliya Çelebi’nin “Seyahatname” adlı eserinde de çarşıdan söz edilmektedir. Çarşıya ilişkin kayıtlar incelendiğinde İstanbul’daki Mısır Çarşısı’nın minyatürü olduğu anlaşılmaktadır.
Çanakkale Şehitliği: Çanakkale savaşlarının merkezi olan, insanoğlunun tüylerini ürperten, tarifsiz bir duygu yoğunluğunun içine sürükleyen ve bu vatanın evladı her kişinin o havayı soluyarak öğrenmesi gereken bir destanın yazıldığı Gelibolu yarımadası tarihi milli parkında kalan anıt ve şehitlikler… Çanakkale’ye gelindiğinde belki de ilk ziyaret edilmesi gereken mekan.

Çanakkale’de nerede kalınır, kalacak ucuz ekonomik yerler önerileri tavsiyeleri

çanakkale ucuz otel

Turist rehberleri olarak hergün geziyor ve değişik şehirlerde konaklıyor olmamızdan dolayı, hangi şehirde en iyi en ucuz otel hangisi, en ekonomik nerede kalınır bunu iyi biliyoruz. Ayrıca sürekli müşteri özelliğimizden dolayı bir çok otel yönetimi ile yakınlığımız bulunduğundan dolayı büyük indirimler almaktayız. Çanakkale’da tatiliniz ve geziniz boyunca size en ucuz fiyata en konforlu konaklama hizmetini sunmayı garanti ediyoruz.

Ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan Kule Hotel, Çanakkale’de, Çanakkale Saat Kulesi’ne 100 metre ve Çanakkale Deniz Müzesi’ne 400 metre mesafede yer almaktadır. Civardaki popüler cazibe merkezleri arasında Çimenlik Kalesi ve Aynalı Çarşı sayılabilir. Mart Stadyumu yaklaşık 1 kilometre ve Çanakkale Arkeoloji Müzesi 2,6 kilometre uzaklıktadır.

Otelin konuk odaları düz ekran uydu TV ile donatılmıştır. Her odada su ısıtıcısı vardır. Bazı odalar balkonlu, bazıları deniz manzaralıdır. Kule Hotel’in konaklama birimlerinde klima ve gardırop vardır. Konaklama birimi teraslıdır.

Günün 24 saati açık resepsiyonda görevli personel İngilizce ve Türkçe konuşmaktadır.

Çanakkale’da rehberlik ücretleri ne kadar, gezi tur turizm rehberi ücreti kaç tl?

çanakkale fotoğrafları

Çanakkale merkez çıkışlı bölgede günübirlik, paket yurtiçi Anadolu, Kapadokya, Pamukkale, Çanakkale şehitlik vs gibi veya yurtdışı turlarında verilen ücrete rehberlik hizmeti dahildir. Ancak arkadaşlarınıza, misafirlerinize, ailenize kısaca size özel bir özel tur etkinliği düzenlemek istiyorsanız bizden saatlik veya günlük uzman rehber kiralayarak gezinizi yapabilirsiniz. Günlük rehber kiralama ücretleri fiyatları hakkında güncel listeyi görmek için ” ücretler ” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir