Belek İş İlanları Turist Tur Rehberi Arayanlar Acentalar

Belek iş ilanları kokartlı turist tur gezi rehberi arayan acentalar, turizm firmaları. Belek İngilizce Arapça Rusça Almanca rehber aranıyor ilanları başvuru.

belek golf sahası
Belek golf sahası

Belek ve Antalya çevresinde yabanı dil bilen eleman arayan firmalar, turist rehberi aranıyor ilanları, İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca gibi yabancı dilleri iyi bilip, turist rehberliği veya enformasyon memurluğu pozisyonlarında iş arayan kişiler tarafından internette sıkça sorgulanan konular arasında yer alır.

Antalya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en iyi tatil beldesi olan Belek, yabancı dil bilenlerin hemen iş bulabileceği ve iyi maaşlar kazanabileceği harika bir yerdir.

Belek Çevresinde İhtiyaç Duyulan Yabancı Diller Hangileridir?

5 yıldızlı golf ve spa otelleri ile zengin golf oynayan turistlere hitap eden bir turizm beldesi olan Belek’te ihtiyaç duyulan turist rehberi ve çalışan elemanların en çok Rusça bilenine ihtiyaç duyulmakdır. Zira bölgeye gelen turistlerin sayıların bakımından Rus turistler açık ara öndedir. Rusça biliyorsanız ve iş arıyorum diyorsanız, Belek ve çevresinde başta sehayat acentaları, rent a carlar, oteller, tatil köleri vs yerlerde iş bulma şansınız % 100’dür. Bunun yanısıra son yıllarda İngilizce, Arapça, Fransızca, Hollandaca bilen eleman arayan otellerin, turizm şirketlerinin sayısı oldukça artmış durumdadır.

Belek havadan manzara
Belek havadan manzara

Belek Çevresinde Popüler Rehberli Turlar Hangileridir?


Belek merkezde bulunan tur firmalarının organizasyonunu yaptıkları turlara en çok katılık gösterilen turlar arasında Köprğlü Kanyon Milli Parkı, 4×4 jeep safari, dalış turları, tekne ve yat gezileri gelmektedir. Kış mevsiminde Antalya şehir merkezi ve şelale turları, Tünektepe teleferik, Salda Gölü gezisi, İbradi Ormana köy evleri gezileri oldukça revaçtadır.

Belek’te Turist Rehberi Olarak Çalışanlardan Yorumlar Öneriler ve Tavsiyeler

Belek’te 2005 ile 2010 arası yurtdışı bir tur operatörünün temsilcisi olarak çalıştım. Hayatımın en verimli dönemleri idi. Gündüz işlerim ile iştigal olup, geceleri ise geca hayatına akıyordum. Belek’te çalıştığım süre içerisinde her gün ayrı bir 5 yıldızlı otelde konaklıyordum. Hayatımın aşkınıda Belek’te buldum. Belek gerçekten çok güzel bir doğaya sahip, hele vıcız vıcır kuş sesleri eşliğinde sabahları uyanmak asla tarif edilemez bir duygu!

Belek golf tatili

Belek Turist Rehberi İş İlanları Başvuru Nasıl Yapılır?

www.turist-rehberligi.com üzerinde Antalya Belek içi turist rehberliği pozisyonlarında iş başvurusu yapmak ve hemen işe alım yapılmanızı sağlamak çok kolay. Rusça, Arapça, İngilizce, Almanca dillerini bilen biri iseniz yada başka dilleri konuşup yazabiliyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Form içerisinde bizlere ” yaş, ikamet ettiğiniz şehir, hangi dilleri bildiğiniz ve derecesi, daha öneki iş tecrübeleriniz hakkında ” bilgiler iletmeniz gerekmektedir.
Başvurularınız hem kendi IK birimlerimiz hemde diğer ortaklık yaptığımız şirketlerin insan kaynakları birimlerinde değerlendirilip sizinle irtibat kurulmaktadır.

Belek’te turist rehberi arayan firmalara online başvuru yapma yöntemlerinden bir diğeri ise turizm iş ilanları sitesi üzerinde bulunan kokartlı rehber ve yabancı dil bilen eleman ilanları bölümünü ziyaret etmenizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir