Antalya Tur Rehberi Kiralama Kokartlı Turist Rehberleri

Antalya tur rehberleri kiralama hizmetleri, kokartlı turist tur gezi rehberleri kiralama ücretleri ne kadar kaç tl hakkında güncel bilgiler güncel tavsiyeler.

turist rehberi
turist rehberi

Antalya’da gruplar halinde gezi ve tur organizasyonu yapmak isteyen dernekler, okullar, tur gezi firmaları, seyahat acentaları otobüs, minibüs vs araçlarında kokartlı rehber bulundurma zorunluluğu vardır. Araçlarında rehber olmayan araçlar şehiriçi ve Antalya’nın gezilecek görülecek yerlerinin firişlerinde yapılan denetimlerde kaçak ve korsan tur organizasyonu cezası ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Bu alanda Antalya’ya gelen tur ve gezi gruplarının sıkıntı yaşamasını istemeyen TUREH rehberlik organizasyon firması, okullara, derneklere, firmalara Antalya’daki gezileri boyunca araçlarına kiralık rehber ayalamaktadır. Rehberlerimiz Türkçe, İngilizce başta olmak üzere dünyanın tüm ülkelerinde konuşulan dillerde mevcuttur.

tur otobüsü
Tur otobüsü

Saatlik Rehber Kiralama Ücreti Ne Kadar?

En az rehber kiralama 4 saat yani yarım günlüktür. Bunun ücreti 50 TL’dir. Tüm gün kiralamalarda 80 TL olarak ücretlendirilir.

Antalya’da En Çok İhtiyaç Duyulan Yabancı Diller Hangisi?

Antalya’da 1 numara ihtiyaç olan dil Rusçadır. En çok turist rehberi talebi bu dilde gelmektedir. Bunu İngilizce, Almanca, Hollandaca, Fransızca ve diğer diller takip eder.

Antalya’da gezi tur rehberi kiralamak için en az kaç gün önceden haber vermek gerekir?

Size en iyi hizmeti verebilmemiz için en az 3 gün önceden bilgi vermenz yeterli olsada aynı gün içinde aradığınızda bile size bir rehber arkadaşımızı yönlendirebiliyoruz.

Antalya gece manzarası
Antalya gece manzarası

Antalya’da Rehberlerin En Çok Gezidirdiği Turistik Yerler Mekanlar Listesi

Kaleiçi yürüyüşü, Konyaaltı Sahili, Teleferik, Termessos, Karpuzkaldıran ve Düden Şelalesi, Perge Aspendos Antik Kenti, Kemer ve Olimpos, Phaselis Antik kenti, Side ve Manavgat Şelalesi, Karacaören Barajı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir