Antalya İş İlanları Turist Tur Rehberi Arayanlar Acentalar

Antalya iş ilanları kokartlı turist tur gezi rehberi arayan acentalar, turizm firmaları. Antalya İngilizce Arapça Rusça Almanca rehber aranıyor ilanları başvuru.

Antalya havadan manzara

Antalya’da çalışmak için iş arayan yabancı dil bilen bayan ve erkeklerin en çok tercih ettiği iş pozisyonlarının başında turist rehberliği gelmektedir. Turist rehberi alımı yapan acentalar, tur şirketleri bakımından oldukça zengin olan Antalya ve çevresinde her yıl yüzlerce kokartlı rehber ve enformasyon memuru iş başı yapıyor.

Antalya Çevresinde İhtiyaç Duyulan Yabancı Diller Hangileridir?

1980’li yıllarda turizmin başldığı Antalya bölgesinde uzun yıllar Almanlar en çok gelen turistlerin en tepesinde yer aldılar. Bu yıllarda Antalya’da Almanca bilen elemana ve rehberlere olan ihtiyaç kat ve kat arttı. Günümüzde Almanlar sırayı Rus turistlere kaptırdı. Günümüzde Antalya Bölgesi’nde tur gezi firmalarından, otellere, spa merkezlerinden, turistik işletmelere kadar herkesin aradığı eleman Rusça bilenlerdir.

Antalya yivli minare

Antalya Çevresinde Popüler Rehberli Turlar Hangileridir?

Sayısız gezilecek yerlere ve turistik mekanlara sahip olan bölgede, Antalya merkez çıkışlı rehberi turlar bakımından gezi ve tur yapmak isteyenlere geniş seçenekler sunar. Pamukkale, Kapadokya, Demre Myra Kekova, Phaselis, Alanya Side ve Manavgat turları bunların en başında gelir. Kış aylarında Saklıkent ve Davraz kayak merkezlerine yapılan geziler ve turlar oldukça popülerdir.

antalya gece manzarası

Antalya’da Turist Rehberi Olarak Çalışanlardan Yorumlar Öneriler ve Tavsiyeler

1991 ile 1996 yılı arasında Antalya turist rehberi olarak çalıştım. Tabi o yıllar Antalya’da turizmde altın çağını yaşıyordu. Oteller ve tesis sayısı fazla değildi ama geen turistlerin hepsi zengin elit tabaka idi. Hayatımın en güzel günlerini Antalya’da rehberlik yaparak geçirdiğim zamanlardı. Hem maddi hem manevi olarak çok iyi bir hayat geçirdim.

Yabancı dil biliyorsanız kesinlikle size Antalya’da turist rehberliği yapmanızı tavsiye ediyorum. Çalışmak için tavsiye edeceğim acenta ve tur firması hakkında bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Antalya Turist Rehberi İş İlanları Başvuru Nasıl Yapılır?

İngilizce, Arapça, Rusça dillerinden birini veya diğer yabancı dilleri biliyorum ve turist rehberi olarak iş arıyorum diyorsanız, başvurunuzu kolaylıkla web sitemiz üzerinde yapabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim / yorum formuna ” yaş, ikamet ettiğiniz şehir, hangi dilleri bildiğiniz ve derecesi, daha öneki iş tecrübeleriniz hakkında ” bilgiler yazınız.
Başvurularınız hem kendi firmalarımızda hemde diğer partner şirketlerde değerlendirilecektir.

Ayrıca başvurular turizm iş ilanları sitesi üzerinde bulunan turist rehberi arayan firmalar bölümündende yapabilirsiniz.

Belek bölgesi güncel turist rehberi ve yabancı dil bilen eleman arayan firmalar hakkındaki yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Antalya iş ilanları videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir