Antalya En İyi 10 Su Tesisatçısı Tamircisi Arıza Servisi

Antalya merkezde en iyi 10 su tesisatçıları tamircisi, sıhhi tesisat ustası, musluk, boru, su sayacı, günısı, tuvalet lavabo arıza tamir servisleri tavsiyeleri. Antalya’da hangi su tesisatçısını çağırmalıyım? En iyi su tesisatçısı hangi hakkında yorumlar tavsiyeler.

su tesisatçısı
su tesisatçısı

TUREH turizm ve tur gezi rehberliği firması olarak Antalya’da Lara, Konyaaltı ve Muratpaşa ofislerimizde yoğun olarak hizmet veriyoruz. Ofislerimize her gün acenta sahiplerinden otel sahiplerine, çalışanlardan rehbere kadar yüzlerce kişi gelip gitmektedir.

Hal böyle olunca ofislerimizde bulunan tuvalet, lavabo gibi mekanların aşırı bir kullanımı söz konusu olmaktadır. Buda bu yerlerin gider borularının sık sık tıkanmasına yol açmaktadır. Ayrıca günısı, musluk, su sayacı, boru patlamaları gibi tesisat ile ilgili sorunlar ve arızalar meydana geliyor.

Yaklaşık 20 yıldır Antalya bölgesinde bulunan ofislerimizde ve evlerimizde her türlü tesisat işlerimiz için çok sayıda su tamircisi ve sıhhi tesisat ustalarından hizmet aldık. Ama bunlardan 5 tanesinden o kadar memnun kaldık ki bunları sizlere de tavsiye etmek istedik.

tuvalet tıkanıklığı açma

Antalya’da Güvenebileceğiniz Su Tesisatçıları Listesi;

1) Tıkaç Tesisat : Başında firmamızın kıdemli rehberlerinden Kamil beyin kardeşi Serhat beyin bulunduğu TIKAÇ TESİSAT, Lara, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı şubeleri ile tüm Antalya’ya hizmet veriyor. Tıkaç Tesisat TUREH rehberlik firması olarak bizden para almasa da Antalya’nın en ucuz fiyata en kaliteli tesisat işlerinizi yaptırabileceğiniz firması.

2) Tıkandı Tesisat : Merkez şubesi Lara’da olan firma Asım, Kazım, Nazım ustaların kurduğu bir aile şirketi. Her 3 ustada işlerinde ehil. En uzman oldukları alan kanalizasyon, gider, lavabo vs tıkanıklıklarını en kısa sürede açmaktır. ANTALYA TIKANDI TESİSAT Bunun yanısıra musluk, tesisat döşeme, mühendislik, proje gibi alanlarda hizmetleri vardır.

kanalizasyon açma

3) Antes TESİSAT : Konyaaltı’da ve Kepez’de şubeleri olan sıhhi tesisat firması Suriye’den Antalya’ya göç eden Khalis Sebdullah ve Türk ortağı Sabri Usta tarafından kurulmuştur. Her ikisi de su tesisatı alanında gerçek bir esnaf olan bu 2 değerli insan, çocuklarını da su tesisatçısı olarak yetiştiriyorlar. Güneş enerjisi sistemleri, bina altyapı su boruları ve kanalizasyon borular döşeme, kameralı cihazlar ile su kaçağı bulma gibi bir çok ihtiyaçlarınızda bu firmayı günün 24 saati arayabilirsiniz.

4) Ustamanya Tesisat : İstanbul, İzmir, Konya, Ankara gibi illerde şubeleri bulunan ve alanında uzman sıhhi tesisatçılar ile çalışan USTAMANYA firması Antalya’da su tesisat işlerinde tercih edebileceğiz en iyi firmalardan birisidir. Özellikle tuvalet tıkanıklığı, tıkalı lavabo gideri açma işleriniz dakikalar içinde kameralı robotla yapıyorlar. Servis ücretleri öyle 100, 200 TL değil. Standart her türlü tıkanıklık açma işini 12 TL olarak ücretlendiriyorlar. Sonradan şu sorun var bu sorun var diyerek kıvırıp başınıza onlarca masraf açmıyorlar.

kanalizasyon gideri açma

5) Tesisator Mühendislik : Antalya ili ve ilçelerinden yeni yapılan binalara su boruları ve kanalizasyon sistemleri inşaatı alanında hizmet veriyor. Tadilata giren binaların su tesisatlarını büyük bir ustalıkla değiştiriyorlar.
Su sayacı, günısı tamiri ve montajı gibi alanlarda oldukça iyi yetişmiş ustaları mevcut. Son model kameralı makinalar ile kanalizasyon, su gideri, lavabo, mutfak ve klozet giderleri tıkanıklıklarını anında açıyorlar.

Bu makalemizde sizlere deneyimlerimize ve tecrübelerimize dayanarak Antalya il merkezi ve ilçelerde su tesisatı arıza ve tamir ihtiyaçlarınız da araya bileceğiniz en iyi 10 su tesisatçıları, en iyi 5 su tamircileri, en güvenilir su tamiri ustaları hakkında bilgiler, yorumlar, tavsiyeler açıkladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir