Alanya İş İlanları Turist Tur Rehberi Arayanlar Acentalar

Alanya iş ilanları kokartlı turist tur gezi rehberi arayan acentalar, turizm firmaları. Alanya İngilizce Arapça Rusça Almanca rehber aranıyor ilanları başvuru.

alanya manzara
Alanya Manzara Havadan Çekim

Alanya Çevresinde İhtiyaç Duyulan Yabancı Diller Hangileridir?

Alanya çevresinde İskandinav Ülkeleri ve Almanya’dan gelen turistlerin sayısı oldukça fazla olduğu için buralarda İngilizce ve Almanca en çok konuşulan diller arasındadır. Son yıllarda Rus turistlerin bölgede evler satın alması ile Rusça bilen elemana olan ihtiyaçta hızla artmıştır. Bu dillerden birini iyi konuşuyor iseniz Alanya’da rahatlıkla iş bulabilir, aylık 5000 ile 10000 TL maaşlara rahatlıkla kazanç sağlayabilirsiniz.

Alanya Çevresinde Popüler Rehberli Turlar Hangileridir?

Alanya’da gelenlerin gezmeden dönmedikleri tarihi ve turistik mekanları oldukça fazladır. Bunlar arasında Alanya Kalesi, Teleferik Yolculuğu, Sapadere Kanyonu, Dim Mağarası ve Barajı, Kızılkule, Tersane, Damlataş Mağarası en çok ziyaret edilen turistik yerler arasındadır. Alanya’dan ayrıca yaylalara hergün 4×4 araçlar ve jeepler ile safari turları düzenlenir. Günübirlik tekneler ile mavi yolculuk turları bir diğer popüler etkinliktir.

Ayrıca gece Dim Çayı kenarında bulunan açık hava diskosuna yapılan turlar ile turistler sabaha kadar yüksek müzik eşliğinde eğleniyorlar. Alanya çıkışlı günübirlik turlar ve geziler için tıklayınız.

alanya manzarası

Turist Rehberi Olarak Çalışanlardan Yorumlar Öneriler ve Tavsiyeler

Alanya’da 6 yıl turizmin her sektöründe çalışmış biri olarak şunu diyebiliriki, Alanya Türkiye’deki diğer turizm beldelerinden çok farklı bir mistik yapıya ve güzelliğe sahip. Şehir her daim hareketli, değişik ülkelerden ve milletlerden insanları burada görebilir tanışabilir ve dostluk kurabilirsiniz. Alanya barlar ve diskolar bakımından Bodrum’dan sonra en zengin mekanlara sahip bir tatil beldesidir. Gece hayatını seviyor ve güzel yabancı turist kızlarla ile tanışmak istiyorsanız mutlaka Alanya’da çalışmayı deneyiniz.

alanya resimleri

Alanya Turist Rehberi İş İlanları Başvuru Nasıl Yapılır?

Alanya’da çalışmaya karar verdiniz ve ve iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır, nasıl iş bulabilirim diye soruyosanız, TUREH rehberlik ve eleman bulma ajansı size yardımcı oluyor. Aşağıdaki form vasıtası ile bize bilgilerinizi gönderirseniz, sizleri bu alanda ihtiyaç duyan partner firmalarımıza yönlendiriyoruz yada kendi bünyemizde çalışmaya başlatıyoruz. Bize ” yaş, ikamet ettiğiniz şehir, hangi dilleri bildiğiniz ve derecesi, daha öneki iş tecrübeleriniz hakkında ” bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir.

Bir diğer iş başvuru kanalı ise Alanya turizm iş ilanları sitesidir. Burada güncel ilanları takip edebilir online başvuru yapabilir ve kendi iş arıyorum ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Alanya’nın hemen yan komşusu turizm beldesi olan Manavgat iş ilanları yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir